Porady na zwiększenie przestrzeni w kuchni

Więcej przestrzeni w kuchni

Jak uzyskać więcej przestrzenie w kuchni ?

Uporządkuj swoje szafki kuchenne i blaty raz na zawsze dzięki tym funkcjonalnym i łatwym pomysłom na organizację kuchni. Jeśli wydaje Ci się, że pomimo mnóstwa szuflad i szafek w kuchni nigdy nie masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, może to sprowadzać się do tego, jak przechowujesz rzeczy. Cała przestrzeń magazynowa na świecie nie pomoże, jeśli przedmioty w niej są całkowicie zdezorganizowane. Odkryj najlepsze pomysły na organizację przechowywania w kuchni, które pomogą Ci w pełni wykorzystać przestrzeń do przechowywania, a nawet stworzyć więcej. Wypróbuj te genialne sztuczki, aby uporządkować bałagan i przechowywać niezbędne artykuły kuchenne, aby Twoja kuchnia była bardziej funkcjonalna i mniej chaotyczna. Poniżej wskaz co zrobić, żeby mieć więcej przestrzeni w kuchni :

Co powinieneś zrobić:

Przechowu j sztućce w tacy na sztućce.

Oddzielasz widelce, noże i łyżki, więc dlaczego nie przybory kuchenne? Przechowuj łyżki, szpatułki i trzepaczki w oddzielnych pojemnikach, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał przekopywać się przez plątaninę narzędzi, aby znaleźć właściwe.

Zainstaluj haczyki do powieszenia kubków .

Kubki są niezbędne do porannej kawy, ale zajmują miejsce na półce i nie układają się dobrze. Prostym rozwiązaniem jest zamontowanie haczyków pod półką lub szafką i zawieszenie kubków za uchwyty.

Dodaj przegródki na pokrywki , blachy do pieczenia i patelnie .

Jeśli po otwarciu drzwi szafki zawsze słychać głośny stukot lub lawinę pokrywek, nadszedł czas, aby uporządkować te garnki i patelnie. Zainstaluj w szafce kilka przegródek do garnków i garnków oraz pokrywek. Możesz również uporządkować blachy i patelnie do pieczenia, umieszczając przegródki prostopadle do półki.

Zawieś również kieliszki

To rozwiązanie barmańskie zapewnia stylowe przechowywanie kieliszków. Możesz powiesić go pod szafką i zaprezentować kieliszki do wina lub schować do środka, aby schować go w ukryciu.

Wyznacz miejsce na wszystko , łącznie z pustymi torbami

Torby mają sposób gromadzenia się w różnych szufladach i szafkach. Wyznacz pojemnik lub pojemnik tylko na te zabłąkane torby. Możesz nawet zmienić przeznaczenie starego pojemnika na kawę. Wytnij szczelinę w pokrywce i łatwo wyciągasz torebki pojedynczo (możesz wziąć resztę samoprzylepnego papieru kontaktowego i przykryć puszkę, aby ją odświeżyć.